O mnie

Nazywam się Dorota Szczekot. Jestem logopedą z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyłam studium podyplomowe Neurologopedia Kliniczna na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, wcześniej Logopedia Ogólna na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem też absolwentką pięcioletnich studiów dziennych o kierunku Pedagogika, specjalność Rewalidacja. Systematycznie dokształcam się kończąc różne szkolenia i kursy zawodowe.

Obecnie (poza prywatnym gabinetem) pracuję w przedszkolach, gdzie jako logopeda i nauczyciel dyplomowany pomagam dzieciom w kształtowaniu umiejętności prawidłowej artykulacji. Wcześniej zdobywałam doświadczenie również w pracy z dziećmi z uszkodzonym słuchem, byłam terapeutą fundacji „Dźwięki marzeń” , stacjonarnie i na turnusach rehabiliacyjnych. Prowadziłam także zajęcia indywidualne w SP oraz gimnazjum z dziećmi z różnymi deficytami rozwojowymi I uszkodzeniami OUN.

W związku z tym, że dużo pracuję, niewiele mam czasu na rozwijanie licznych zainteresowań. Nie wyobrżam sobie jednak dnia bez treningu i zabawy z moim psem, a właściwie suką – Luną. Daje mi to niezwykłą dawkę energii, przyjemności i satysfakcji. Moim marzeniem jest wprowadzenie Luny do gabinetu logopedycznego jako psa – terapeutę. W tym celu ukończyłam kurs Dogoterapii we Wrocławiu, zaczynam też kurs Kynoterapii w Bydgoszczy. Mój pies natomiast jest przygotowywany do egzaminu.

GOTÓW NA ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY?